Elixír pro srdce a cévy

Aloe Vera s mandarinkou a majoránkou jsou novinkou v doplňcích stravy Curaloe a opravdovým elixírem zdraví pro podporu cév a srdce
Seznamte se s novinkou 100% za studena lisovanou aloe šťávou s výtažky ze směsi bylin jako prevencí a podpory kardiovaskulárních činností vašeho organismu. Například výtažek z kůry mandarinky pomáhá proti volným radikálům a nespavosti, zklidňuje a harmonizuje tep.

Tento doplněk stravy obsahuje dalších 5 bylin podporující správnou srdeční činnost, zdravé cévy a ochranu organismu. Kromě kůry z mandarinky se jedná o citronovou kůru, levanduli, majoránku, niaouli a rojovník.

Citrusová kůra obsahuje citrusové bioflavonoidy, které jsou důležité pro správnou funkci a kvalitu cév. Jsou také nezbytné pro optimální využití vitamínu C  v organismu, kde zesilují jeho účinek. Pomáhají chránit tělo před vnějšími vlivy, posilují imunitní systém a tím pozitivně ovlivňují řadu zdravotních problémů. Rojovník (ledum) neboli medvědí košiláč, či také známý pod pojmem Labradorský čaj není běžně známý, ale v přírodním léčitelství se používá od pradávna. Jsou záznamy od severských vikingů nebo po tisíciletí pomáhal indiánům k léčení řady potíží souvisejících s ledvinami. Byl používán jako posilující nápoj a také jako pomocník proti kurdějím. Užíval se na horečky a nachlazení. Působí antibakteriálně, protizánětlivě a chrání cévy a játra.