Možnosti plateb

Možnosti úhrady za zboží na Curaloe.cz

Milí zákazníci a návšrěvníci stránek Curaloe.cz,
v současné době máte možnost si vybraz z následujících možností úhrad za vybranné zboží:

  • dobírkou při dodání zboží – kupní cena bude uhrazena kupujícím v hotovosti při převzetí zásilky, a to k rukám přepravce pověřeného dodáním zboží (DPD); úhrada kupní ceny je podmínkou předání zboží. Platba Dobírkou je zpoplatněna. Aktuální cena je vždy uvedena při objednávce zboží.
  • bankovním převodem předem - při platbě bankovním převodem předem je zboží odesláno po připsání peněz na účet distributora Curaloe pro ČR a SR firmu H4O s.r.o. číslo 38 38 38 28/5500 vedený o Raiffeisenbank. Číslo účtu H4O s.r.o. je vždy uvedeno na faktuře, která je zaslána kupujícímu e-mailem po odeslání objednávky kupujícím. Platba bankovním převodem je zdarma.
  • PayPal - možnost využít mezinárodní bezpečné platební služby, kde můžete zabezepčeným způsobem zaplatit svojí platební kartou nebo přes PayPal účet, pokud jej máte nastaven. Upozorňujeme, že platební proces po kliknutí "Objednat" je v angličtině. PayPal účet je možno jednoduše a bezplatně vytvořit. Více informací na http://www.paypalcz.cz/. Platba přes službu PayPal je zpoplatněna 2% z celkové částky objednávky.

Pro pohodlný nákup navíc připravujeme propojení do některých českých bank. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na nás prostřednictvím emailu curaloecz@gmail.com.

Tým H4O pro Curaloe 
Společnost H4O s.r.o. je výhradním distributorem pro ČR a SR
By using our website, you agree to the usage of cookies to help us make this website better. Hide this message More on cookies »
U maakt gebruik van een verouderde versie van
Internet Explorer, klik hier om deze te updaten.
x