Jemný tělový a obličejový peeling s 85% Aloe Vera Curaloe 250 ml

550 Kč
Skladem

Jemný tělový a obličejový peeling má organickou bázi a obsahuje 85% Aloe Vera, levandulový a Tea Tree olej. Získejte zářivou a sjednocenou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělový peeling Curaloe 

Složení:

85% Aloe Vera, levandulový olej a tea tree olej.

Popis:

Tělový peeling (Curaloe Aloe Vera Body Scrub) účinně odstraňuje mrtvé kožní buňky pomocí velice jemné křemeliny přírodního původu. Je obohacen o levandulový a tea tree ole. Díky tomuto složení je vhodný i pro obličej.

Po použití peelingu je pokožka zářivá a hladká. Peeling umožňuje zvýšit účinky následných pěstících výrobků jako tělové mléka a gely.

Výhody:

  • Odstraňuje mrtvé kožní buňky, aby hydratační krémy lépe pronikaly do kůže.
  • Pokožku vyhlazuje a zjemňuje.

Použití:

Naneste peeling na navlhčené tělo nebo obličej, jemně obrušujte a ihned smyjte. Používejte dvakrát týdně jako léčebnou kúru. Po peelingu ošetřete osušenou pokožku tělovém mlékem Curaloe a nebo 95% tělovým gelem Curaloe. Před použitím protřepat!

Obsah balení: 250 ml

O značce Curaloe

Produkty Curaloe obsahují vysoké procento Aloe Vera jako základní ingredienci. Nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a nejsou ředěny vodou. Zdrojem aloe jsou ekologicky pěstované rostliny na plantáži v Karibiku, kde se zároveň i vše vyrábí, aby se zachovalo co nejvíce léčivých a prospěšných bioaktivních látek. Aloe Vera se do produktů používá ve formě za studena lisované šťávy z ručně sbíraných listů. Aloe Vera má řadu úžasných účinků a vlastností. Chcete se dozvědět více? Jen s Curaloe můžete nahlédnout do zákulisí manufaktury a tajů pěstování aloe v článku Výroba.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: