Vše o unikátních vlastnostech Aloe Vera

Produkty Curaloe® pochází z malé ekologické manufaktury na karibském ostrově Curacao, kde se Aloe Vera pěstuje a rovnou zpracovává.

Ze všech druhů Aloe označovaly starodávné civilizace pouze Aloe Barbadensis za ‚Aloe VERA‘, čili ‚PRAVOU Aloe‘. V produktech Curaloe® používáme výtažek z rostlin, které si pěstujeme na vlastních plantážích a sami zpracováváme. Díky tomu dokonale využíváme jeho léčivých vlastností. Receptury všech produktů Curaloe® obsahují Aloe Vera jako hlavní přísadu, a to ve velmi vysokém procentu, abyste co nejvíce jejích léčivých účinků pocítili na vlastní kůži.

Které bio-aktivní prvky obsahuje Aloe Vera?

  • Saponiny jsou účinné při detoxikaci, působí antibakteriálně, proti virům, plísním, infekcím i dalším nežádoucím jevům.
  • Lignin nemá sám o sobě žádný účinek, ale umožňuje účinným látkám v Aloe proniknout skrz pokožku a působit i při zevním užívání 
  • Aminokyseliny, nezbytné pro zpracování bílkovin, které tělo potřebuje 22, je v Aloe Vera obsaženo dokonce 20, včetně všech 8 esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit.
  • Mastné kyseliny jako je sisosterol či lupeol, mají mimo jiné protizánětlivý účinek.

7 důvodů proč používat kosmetiku s vysokým obsahem Aloe Vera nejen na obličej, ale i na pokožku celého těla:

1. Má schopnosti bojovat proti stárnutí díky polysacharidům a glycidům
2. Proniká do hlubokých vrstev kůže (4x rychleji než voda)
3. Obsahuje škálu vitamínů a enzymů pro výživu a hydrataci pleti
4. Účinně zbavuje kůži odumřelých buněk pomocí enzymů
5. Regeneruje buňky a urychluje tvorbu kolagenu
6. Má adstringentní účinky i díky obsaženým aminokyselinám
7. Reguluje pH kůže a navrací pleti přirozený tonus

Proto každý výrobek Curaloe vždy obsahuje vysoké koncentrace čerstvě vylisovaného Aloe Vera gelu, který je rozvnou zpracován na konečný výrobek, aby se nepřišlo o žádnou z cenných látek.

Z plantáže rovnou do lahvičky!

By using our website, you agree to the usage of cookies to help us make this website better. Hide this message More on cookies »
U maakt gebruik van een verouderde versie van
Internet Explorer, klik hier om deze te updaten.
x