Doprava a platby

 

Možnosti dopravy a úhrady za zboží na Curaloe.cz

 

v současné době máte možnost si vybrat z následujících možností úhrad za vybrané zboží:

  • on-line platba předem -  cena objednávky je placena on-line předem v rámci zadání objednávky zboží. Možnost plateb on-line je ZDARMA a je zajištěna platebním portálem GoPay. Platby on-line je možno provádět jak pomocí platebních karet, tak přes bankovní portály. Seznam on-line platebních možností:

gopayLogos_cs

  • dobírkou při dodání zboží – kupní cena bude uhrazena kupujícím v hotovosti při převzetí zásilky, a to k rukám přepravce pověřeného dodáním zboží (Zásilkovna, Česká Pošta nebo DPD); úhrada kupní ceny je podmínkou předání zboží. Platba Dobírkou je zpoplatněna. Aktuální cena je vždy uvedena při objednávce zboží.
  • bankovním převodem předem - při platbě bankovním převodem předem je zboží odesláno po připsání peněz na účet distributora Curaloe pro ČR a SR firmu H4O s.r.o. číslo 38 38 38 28/5500 vedený o Raiffeisenbank. Číslo účtu H4O s.r.o. je vždy uvedeno na faktuře, která je zaslána kupujícímu e-mailem po odeslání objednávky kupujícím. Platba bankovním převodem je zdarma.

 

Pro dopravu objednávky využijte přepravní sítě našich partnerů:

  • Zásilkovna.cz
  • Česká Pošta
  • DPD

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1.500,- Kč

Nejlevnější dopravu a to 59 Kč pro ČR a 79 Kč pro SR v rámci své sítě nabízí Zásilkovna. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na nás prostřednictvím emailu info@curaloe.cz.

Pro vás z Kladna a okolí nabízíme možnost osobního odběru, po předchozí telefonické domluvě, na adrese sídla firmy H4O s.r.o. v Kladně (Dlouhá 1489). Termín vyzvednutí objednávky je ovšem třeba předem telefonicky domluvit na čísle +420608201020!

Vaši objednávku budeme expedovat do 3-8 pracovních dní.

Tým H4O pro Curaloe 
Společnost H4O s.r.o. je výhradním distributorem Curaloe pro ČR a SR