Jak to dělají nejkrásnější ženy světa, že nestárnou?

Jak to dělají nejkrásnější ženy světa, že nestárnou? Co jsou jejich triky? Shodnou se na společném mottu: ČISTIT A HYDRATOVAT!
A právě na čištění, které je základem veškeré péče o pleť se dnes zaměříme. Sebelepší krém nebude dobře fungovat pokud ho nanesete na nevyčištěnou pleť. Nezbavíte se problematické pleti, rozšířených pórů a nezjemníte vrásky, pokud se nebudete důkladně odličovat. A hlavně pleť čistíme i ráno, což je velmi často opomíjené nebo přiznejme si, odbyté.

Jak správně postupovat? Kate Moss si každé ráno ponoří obličej mezi kostky ledu. Dobře to je Kate, ale pořádné opláchnutí velmi studenou vodou pleť probudí a prokrví a tzv. jí nastartuje. Úplné minimum je pleťové tonikum. Nesmí ale vysušovat. Vybírejte takové, které neobsahuje alkohol. Použijte vatový tampónek a krouživě tonikem ošetřete celou pleť, krk i dekolt. Pak teprve nanášíme hydratační krém, který necháme vstřebat před použitím makeupu.
Pokud se chcete posunout o úroveň výš, používejte před pleťovým tonikem mycí gely. Nejlépe na bázi přírodních ingrediencí. Zbaví pleť všech nečistot a mastnoty, uzavře póry.


Snažíte se, ale stále to není ono a máte pocit, že pleť není zářivá? Recept zní: 1x týdně jemný peeling na přírodní bázi.
Vyzkoušejte přírodními čistícími výrobky Curaloe na bázi vysokého obsahu Aloe Vera a éterických olejů bez parabenů ⏩https://www.curaloe.cz/oblicej/
Nebojte si nechat odborně poradit, jak dostat právě Vaši pleť do kondice, třeba právě v Salonu Komtesa, odbornou kosmetičkou Xenií Halířovou (+420 777 347 823).

Těší se na Vás.