Kde nakoupit a vyzkoušet

Rádi nakupujete v kamenných obchodech nebo si nejdříve chcete výrobky Curaloe vyzkoušet?

Neváhejte a obraťte se na některý z partnerských specializovaných obchodů, salónů, wellness center a dalších ambasadorů Curaloe, kde se Vám s péčí a laskavostí jim vlastní budou věnovat. Síť partnerů neustále budujeme a rozšiřujeme.

Děkujeme za Váš zájem!

Tým Curaloe CZ

Praha

Kosmetický salón Grácie 

Samui Spa Praha Letňany

Karlovy Vary

Obchod BIO ORGANICA, nově otevřená prodejna cca 150m od hotelu Thermal, v obchodním domě Atrium (přízemí, číslo 017), na adrese Karla IV 1, Karlovy Vary

Kladno

Bio obchod Pohodový život, nový bio obchod v Kladně v Italské ul. (1 min pěšky od Kauflandu, vedle květinářství Provance) 

Šumperk

Zuzana Vogelland, fyzioterapeutické studio. Paní Zuzanka osobně navštívila manufakturu Curaloe a plantáže na ostrově Curacao, velice dobře zná celý sortiment. Ochotně Vám poradí, který výrobek pro Vás bude nejvhodnější.  tel.: 604367608, Jesenická 59, Šumperk

Turnov

Kosmetický salón Komtesa. Kontaktujte salon na telefonu 777 347 823 nebo na adrese Bělá 119, Turnov. Xenie Halířová se na Vás již těší!

Bratislava

Prodejny NATURFYT v ulici Trenčianska 47, (tel. 0903 700 831) a v Pasáži Luxor v ulici Gröslingova 5, (tel. 0903 700 828). Prodejna se specializuje na zdravé, léčivé a organické produkty ve velmi širokém sortimentu.