O Curaloe

Zažijte opravdový účinek Aloe Vera s Curaloe

curaloe_products_image 
 
Od roku 1997 se manufaktura Curaloe snaží z ryzosti a síly rostlin Aloe Vera vyzískat co nejvíce. Na 60 hektarech ekologických plantážích v Karibiku, na ostrově Curacao je formou ekologického zemědělství pěstováno kolem 100 000 rostlin Aloe Vera, které se ručně sklízí a listují. Pro výrobu se sklízí 3-4 listy z každé rosliny, která se obvykle dožívá 10 let. Zbytky rostlin jsou po slisování aloe gelu zkompostovány a použity jako přírodní hnojivo. Místo používání škodlivých chemikálií, odstraňují pracovníci plevel na plantážích ručně. Manufaktura si uvědomuje kolektivní potřebu investovat do udržitelné a obnovitelné energie, a proto výroba běží na solární elektřinu.
 

V Curaloe věří, že co si člověk zaseje, to sklidí. Proto se pracuje podle konceptu zvaného “od rostliny k produktu”. Aby bylo možné tento koncept realizovat, nachází se plantáž, závod na listování aloe a výrobna kosmetiky v jednom areálu. To dává strategickou výhodu, díky níž se všechy procesy přizpůsobují měnícímu se trhu a očekáváním zákazníků.

Vylisovaný gel je okamžitě zpracován na kosmetické výrobky nebo doplňky stravy. Netrvá tedy více jak 3 dny, než z gelu vznikne krém, 100% džus či šampón. Kvalitní zdrojová surovina a rychlé zpracování bez dalších zásahů zajistí zachování maximálního množství účinných látek, které aloe obsahuje.

V produktech je čistá Aloe Vera hlavní přísadou, a to ve vysoké koncentraci, aby byl její účinek co největší. Čistý gel z rostlin se vmíchává přímo do receptur produktů spolu s přírodními ingrediencemi jako je bambucké máslo, vzácné oleje například avokádový, z vinných jader, levandulový, tea tree a olej olivový. Dohromady tyto kvalitní přísady propůjčují produktům Curaloe unikátní vysoce účinné i léčivé vlastnosti.

Jako součást ekologické politiky, nejsou produkty testovány na zvířatech a neobsahují žádné přísady živočišného původu. Do produktů se nepřidávají žádné konzervanty ze skupiny parabenů. Kosmetické produkty Curaloe obsahují až 95 % Aloe Vera. V doplňcích stravy je používáno 100 % za studena lisovaného aloe. Díky čemu jsou produkty značky Curaloe tak účinné a vhodné pro všechny typy pleti.

 
Tým Curaloe

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení