O Curaloe

Zažijte opravdový účinek Aloe Vera s Curaloe

curaloe_products_image 
 
Od roku 1997 se manufaktura Curaloe snaží z ryzosti a síly rostlin Aloe Vera vyzískat co nejvíce. Na 60 hektarech ekologických plantážích v Karibiku, na ostrově Curacao je formou ekologického zemědělství pěstováno kolem 100 000 rostlin Aloe Vera, které se ručně sklízí a listují. Pro výrobu se sklízí 3-4 listy z každé rosliny, která se obvykle dožívá 10 let. Zbytky rostlin jsou po slisování aloe gelu zkompostovány a použity jako přírodní hnojivo. Místo používání škodlivých chemikálií, odstraňují pracovníci plevel na plantážích ručně. Manufaktura si uvědomuje kolektivní potřebu investovat do udržitelné a obnovitelné energie, a proto výroba běží na solární elektřinu.
 

V Curaloe věří, že co si člověk zaseje, to sklidí. Proto se pracuje podle konceptu zvaného “od rostliny k produktu”. Aby bylo možné tento koncept realizovat, nachází se plantáž, závod na listování aloe a výrobna kosmetiky v jednom areálu. To dává strategickou výhodu, díky níž se všechy procesy přizpůsobují měnícímu se trhu a očekáváním zákazníků.

Vylisovaný gel je okamžitě zpracován na kosmetické výrobky nebo doplňky stravy. Netrvá tedy více jak 3 dny, než z gelu vznikne krém, 100% džus či šampón. Kvalitní zdrojová surovina a rychlé zpracování bez dalších zásahů zajistí zachování maximálního množství účinných látek, které aloe obsahuje.

V produktech je čistá Aloe Vera hlavní přísadou, a to ve vysoké koncentraci, aby byl její účinek co největší. Čistý gel z rostlin se vmíchává přímo do receptur produktů spolu s přírodními ingrediencemi jako je bambucké máslo, vzácné oleje například avokádový, z vinných jader, levandulový, tea tree a olej olivový. Dohromady tyto kvalitní přísady propůjčují produktům Curaloe unikátní vysoce účinné i léčivé vlastnosti.

Jako součást ekologické politiky, nejsou produkty testovány na zvířatech a neobsahují žádné přísady živočišného původu. Do produktů se nepřidávají žádné konzervanty ze skupiny parabenů. Kosmetické produkty Curaloe obsahují až 95 % Aloe Vera. V doplňcích stravy je používáno 100 % za studena lisovaného aloe. Díky čemu jsou produkty značky Curaloe tak účinné a vhodné pro všechny typy pleti.

 
Tým Curaloe