Podmínky ochrany osobních údajů

Osobní údaje našich zákazníků chráníme

Provozovatel internetového obchodu www.curaloe.cz, společnost H4O s.r.o., výhradní distributor výrobků Curaloe pro ČR a SR uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, dále na základě nového nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR). 

Velmi si vážíme Vaší důvěry a ochraně osobních údajů před neoprávněným nakládáním věnujeme maximální pozornost. Vaše objednávky, osobní údaje a data, které zadáváte pro uskutečnění platby, jsou chráněny technickými bezpečnostními systémy a dalšími postupy prověřujícími příslušná oprávnění. 

Jak chráníme Vaše data

Veškeré údaje našich zákazníků jsou zabezpečena proti jakémukoli zneužití. Tato data uchováváme v zabezpečené databázi, takže nemůže dojít k jejich neoprávněnému získání třetí stranou.

Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou naprosto důvěrná a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky, případně k vlastním marketingovým aktivitám. Osobní údaje jsou uchovávány do okamžiku, kdy jsou na žádost odstraněny.

Na žádost zákazníka (např. emailem, písemně apod.) budou osobní údaje z databáze vymazány a H4O s.r.o. je nadále nebude zpracovávat.

Kontaktní adresa

H40 s.r.o.
Emailová adresa: curaloecz@gmail.com
Tel. 608 201 020 

Možnosti odstranění osobních údajů 

V případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na emailu curaloecz@gmail.com s touto žádosti. Neprodleně odstraníme všechny osobní či citlivé údaje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení