Informace k doplňkům stravy pro podporu imunity

Informace k doplňkům stravy Curaloe pro podporu imunity

Mezi oblíbené produkty z řady doplňků stravy patří Šťáva z Aloe Vera s bylinnými extrakty pro podporu imunity. V současné době tento produkt neprodáváme, protože prochází změnou etikety, tak aby odpovídala vyhlášce.

V této souvislosti si Vás dovolujeme upozornit na chybějící překlad informací o složení produktu na  české etiketě: Nová etiketa bude obsahovat následující informace:

Aloe Vera džus Curaloe jako doplněk stravy pro PODPORU IMUNITY s citrónovou kůrou a tymiánem

Přírodní doplněk stravy obsahuje z 95 % za studena lisovanou 100% šťávu z Aloe Vera, která je doplněna o esenciální oleje výtažků z citrónové kůry, kafru, máty, Tea tree oleje, tymiánu, kadidla, hřebíčku a obsahuje 663 mg/l kyseliny benzoové a 655 mg/l kyseliny sorbové. Díky Aloe Vera obsahuje nápoj řadu minerálů a vitamínů (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E a kyselinu listovou). Podporuje imunitní systém, zklidňuje, uvolňuje a je účinný přírodní antioxidant. Potravinový doplněk je vhodný i pro děti od 5 let. Užívání při léčbě nebo kombinaci s léky konzultujte s Vaším lékařem. Nenahrazuje vyváženou stravu. Doporučené dávkování: Pijte jej čistý nebo s vodou či ovocným džusem 1x nebo 2x denně. Děti (od 5 let): 15 ml denně. Dospělí: 30 ml denně. Před upotřebením protřepat. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v chladu. Distributor pro ČR a SR: H4O s.r.o. www.curaloe.cz

 

Výrobek bude znovu uveden do oběhu se správnou českou etiketou dle EU) č. 1169/2011 čl. 9, odst. 1 a také  Vyhlášky o doplňcích stravy č. 58/2018 Sb. § 3 odst. 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás prosím obraťte.

Děkujeme za pochopení.

Tým Curaloe

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení