Aloe Vera jako zázrak pro Vaši pleť

Proč je Aloe Vera tak zázračnou ingrediencí v kosmetických přípravcích?

Věděli jste, že Aloe Vera proniká do spodních vrstev kůže 4x rychleji než voda? Aloe obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E a kyselinu listovou. Nejvíce je obsažen vitamín C, E a A.

Vitamín C je známý antioxidant, který omlazuje pokožku, aktivně podporuje tvorbu kolagenu v pleti a tím podporuje její elasticitu. Redukuje melanin obsažený v pleti a díky tomu napomáhá k odstranění nežádoucí pigmentace. Tady však platí základní pravidlo prevence a mazání se ochranným faktorem při pobytu na slunci.

Vitamín A obsažený v aloe zvyšuje regeneraci pleti a aktivuje geny, které stimulují tvorbu kolagenu. Díky tomu vitamín A napomáhá při hojení a regeneraci a je velmi účinný při boji s akné.

CurAloe-36_1

Aloe Vera při pravidelném používání pleť udržuje hydratovanou, pružnou a vyživenou. Při kožních problémech dochází k jejich zmírnění či úplnému redukování.

Aby mohlo být Aloe Vera v péči o pleť účinné, musí ho produkty obsahovat minimálně z 20 % a musí být za studena lisované, jinak přichází o řadu cenných látek. Produkty Curaloe obsahují za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera rostlin, které pocházejí z ekologického zemědělství. Gel z listů rostliny je zpracován v co nejkratší době, aby nedocházelo k degradaci účinných látek.

Produkty Curaloe narozdíl od těch méně kvalitních neobsahují vodu, ani Aloe Vera v podobě práškového substrátu, protože by se tím jinak snižovala koncentrace obsažených látek a tím i jejich účinnost.

Zkuste účinek přírodního Aloe Vera na vlastní kůži a zažijte ten rozdíl. 

Tým Curaloe

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení