Zázračná Aloe Vera

Co dělá z Aloe Vera zázračnou ingredienci nejen kosmetických přípravků?

Věděli jste, že Aloe Vera proniká do spodních vrstev kůže 4x rychleji než voda? Tím je účinnější i ve spojení s dalšími, nejlépe přírodními, složkami při péči o vaši pleť či řešení dermatologických problémů. Aloe obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E a kyselinu listovou. Nejvíce je obsažen vitamín C, E a A.

Vitamín C velmi dobře působí proti pigmentaci pleti a omlazuje pokožku. Hlavními výhodami céčka je jeho schopnost zvýšit produkci kolagenu a elastinu. Dále redukuje melanin obsažený v pleti a tak napomáhá k odstranění hyperpigmentace (nadměrné pigmentace) pokožky.


Vitamín A zvyšuje obnovu pleti a aktivuje geny, které stimulují syntézu kolagenu. Díky tomu vitamín A napomáhá hojení a regeneraci pleti a je velmi účinný při boji s akné.


Abyste mohli pocítit opravdový účinek všech kvalit a účinků aloe, je potřeba, aby daný kosmetický výrobek obsahoval definované procento (minimálně 20%) nejlépe za studena čerstvě vylisované šťávy z rostlin Aloe Vera. Pozor ale na obsah aloe v podobě práškového substrátu! Práškový substrát vždy obsahuje méně účinných látek, protože prošel nejméně dvěmi chemickými úpravami, před vlastním zpracováním výrobku. 


Při výběru kosmetiky se vyplatí sáhnout po kvalitě. Jde přece o vaši pleť. Čtěte pozorně složení kosmetiky. Tam, kde nebude uvedeno procento Aloe Vera, zřejmě bude přítomnost aloe symbolická a účinky mizivé nebo žádné. Pozor i na vodu (na etiketách hledejte "aqua"), kterou přípravky často obsahují. Taková kosmetika nemusí být špatná, ale není vhodná pro zejména pro zimní měsíce a navíc voda vždy ředí účinek ostatních složek.


Curaloe výrobky vždy obsahují za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera rostlin, které pocházejí z ekologického zemědělství a nikdy neobsahují vodu. Proto jsou vysoce účinné.

Více info na https://bit.ly/2FBvt8S.