Výroba

Zažijte opravdový účinek Aloe Vera!

Z plantáže rovnou do lahvičky!

Kosmetika Curaloe obsahuje až 95 % Aloe Vera a potravinové doplňky obsahují dokonce až 100% aloe. Produkty se vyrábí v ekologické manufaktuře přímo na plantáži na karibském ostrově Curacao, který je součástí Nizozemských Antil. 

Kromě toho, že je kosmetika ekologicky vyrobena, neobsahuje parabeny, není testována na zvířatech a jako hlavní ingredienci obsahuje až z 95% čerstvě vylisovaný Aloe Vera gel.

Předností Curaloe je právě zpracování čerstvě vylisovaného aloe gelu a díky tomu maximální využití jedinečných účinků Aloe Vera. Na rozdíl od většiny kosmetických výrobců Curaloe vždy uvádí procento aloe zastoupené v jejich výrobcích. Navíc oproti řadě jiných značek, nikdy nepoužívá aloe v podobě prášku (vysušený aloe gel), pro jehož kosmetické použití je potřeba voda, která tak ředí vlastní účinek výrobku. Výrobky Curaloe vodu jako hlavní ingredienci neobsahují. 

S kosmetikou Curaloe pocítíte opravdové a neředěné účinky aloe.

Podívejte se, jak se v manufaktuře na karibském ostrově Curacao ekologicky vyrábí kosmetika a další výrobky Curaloe. 

Výroba Curaloe je vysoce ekologická využívající solární energii. Sklízí se pouze ručně vždy 3 - 4 listy z každé rostliny, aby se nezničila. Zbytky rostlin po slisování aloe gelu jsou zkompostovány a použity jako přírodní hnojivo.

Vysoké koncentrace za studena lisované Aloe Vera a další přírodní ingredience jako  je bambucké máslo, vzácné oleje například avokádový, z vinných jader, levandulový, tea tree atd. zajišťují produktům Curaloe unikátní vyoce účinné i léčivé vlastnosti.