Jmenuji se Karel a kradu krém manželce

Psst! Jmenuji se Karel a kradu krém Curaloe mojí manželce!

 
Jak se to vlastně stalo? Na úvod bych rád zmínil, že jsem byl z té skupiny lidí, pro které je "patlání" se nějakou mastnou hmotou nejen nepříjemné, ale dokonce se tomu snažím vyhýbat za každou cenu. Mé úžasně starostlivé ženy (manželka, máma, tety) mě tu a tam daly nějaký krém s nadšeným výrazem v obličeji. Nicméně skončilo to po vyzkoušení vše stejně... Kdesi pod nánosem prachu a pak v koši.
 
Jednou jsem tak dostal hydratační denní krém Curaloe. S vlnou skepse skončil nerozbalený dárek ve skříňce, tak jako řada podobných produktů předtím. Nicméně přišlo ráno, kdy jsem měl odvážnou chuť experimentovat a otevřel ten zázrak.
 
A ono... zázrak! Žádný pocit "másla" na obličeji, žádná nesmyslná vůně jahod. Prostě něco, co se dalo nazvat (ano, dovolím si použít to slovo) příjemné. Chtěl jsem Curaloe alespoň takto poděkovat a poprosit, jestli to nemůžete balit třeba do krabičky s názvem "Vysušující, čistící sůl pro horníky s převahou chemie", aby to odradilo mou manželku.
Ta mi ten krém totiž pořád BERE! Od té doby máme radši každý svůj :)
 
CURALOE_3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení