Tělové mléko s 80% Aloe Vera a bambuckým máslem Curaloe 90 ml

285 Kč 290,82 Kč / 100 ml
Skladem

Cestovní balení tělového mléka obsahuje 80% Aloe Vera, africké bambucké máslo a olivový olej. Díky této úžasné kombinaci ingrediencí  je pokožka vyživená, velmi jemná a pevná. Tělové mléko ochrání pokožku před nepříznivými vlivy počasí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělové mléko

Složení:

80% Aloe Vera, africké bambucké máslo a olivový olej.

Popis:

Tělové mléko (Curaloe Aloe Vera Body Lotion) je úžasnou kombinací Aloe Vera, afrického bambuckého másla a olivového oleje, která pokožku zjemní a zpevní. Tělové mléko ochrání pokožku před nepříznivými vlivy počasí.

Výhody:

80% Aloe Vera se dokonale hodí k hydrataci pokožky. Doporučujeme jej smíchat s čistým Gelem Aloe Vera, díky kterému pronikne tělové mléko do hlubších vrstev kůže.

Obsah balení: 90 ml

O značce Curaloe

Produkty Curaloe obsahují vysoké procento Aloe Vera jako základní ingredienci. Nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a nejsou ředěny vodou. Zdrojem aloe jsou ekologicky pěstované rostliny na plantáži v Karibiku, kde se zároveň i vše vyrábí, aby se zachovalo co nejvíce léčivých a prospěšných bioaktivních látek. Aloe Vera se do produktů používá ve formě za studena lisované šťávy z ručně sbíraných listů. Aloe Vera má řadu úžasných účinků a vlastností. Chcete se dozvědět více? Jen s Curaloe můžete nahlédnout do zákulisí manufaktury a tajů pěstování aloe v článku Výroba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: