Tělový gel s 95% Aloe Vera a levandulovým olejem Curaloe 90 ml

285 Kč
Skladem

NOVÉ MINI balení tělového gelu, který díky 95% obsahu Aloe Vera, levandulovému a Tea Tree oleji, kromě celé řady hydratačních a regeneračních účinků, pomůže se zahojením odřenin, štípanců a zejména spálenin nejen od slunce. Gel by neměl chybět v žádné domácí lékárničce. Ideální do kabelky a na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělový gel Aloe Vera

Složení:

95% Aloe Vera, levandulový olej a tea tree olej

Popis:

Tělový gel (Curaloe Aloe Vera Body Gel) ochlazuje pokožku a ulevuje od vysušení a nadměrného vystavení slunci. Má hojivé účinky na drobná povrchová zranění, navíc zmírňuje svědění. Má vysoce hydratační a regenerační účinky.

Výhody:

  • Ulevuje a zmírňuje vysušení pokožky a chladí spálenou kůži.
  • Vyživý pokožku Aloe Vera, hojí poranění, spálenou kůži (jako gel po opalování) a zmírňuje svědění po píchnutí komára či jiného hmyzu.

Použití:

Naneste dostatečné množství na poškozenou pokožku alespoň dvakrát denně, čím častěji, tím lépe. Vhodný po depilaci a holení.

Obsah balení: 89,2 ml

O značce Curaloe

Produkty Curaloe obsahují vysoké procento Aloe Vera jako základní ingredienci. Nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a nejsou ředěny vodou. Zdrojem aloe jsou ekologicky pěstované rostliny na plantáži v Karibiku, kde se zároveň i vše vyrábí, aby se zachovalo co nejvíce léčivých a prospěšných bioaktivních látek. Aloe Vera se do produktů používá ve formě za studena lisované šťávy z ručně sbíraných listů. Aloe Vera má řadu úžasných účinků a vlastností. Chcete se dozvědět více? Jen s Curaloe můžete nahlédnout do zákulisí manufaktury a tajů pěstování aloe v článku Výroba.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: