Hojivý obličejový gel Curaloe

550 Kč
Skladem

Hojivý a regenerační obličejový gel obsahuje 90% Aloe Vera. Řeší akné, vyrážky, sjednocuje tón pleti. Je velice vhodný pod pleťové masky.Vhodný pro muže po holení.Vynikající jako after-sun péče po slunění včetně solárka. Účinná hydratace pro mastnější pleť, kde nevyhovují krémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obličejový gel Curaloe

Složení:

90% Aloe Vera.

Pleťový gel (Curaloe Aloe vera Facial Gel) má za hlavní přísadu za studena lisovaná Aloe Vera šťáva (žádná práškový koncentrát), která dokáže hojit, regenerovat a vyživovat i tu nejjemnější a citlivou pleťr. Pleťový gel řeší akné, vyrážky, drobné nedostatky a sjednocuje tón pleti. Je ideální pod pleťové masky. Vhodný i pro muže po holení.

Vynikající jako after-sun péče po slunění včetně solárka. Zchladí pokožku a uleví jí od vysušení a nadměrného vystavení slunci. Vedle toho zmírňuje svědění.  Pleťový gel lze použít jako ideální způsob hydratace pro osoby s mastnou pletí, kterým nevyhovují klasické krémy.

Výhody:

Aloe Pleťový gel funguje jako lék pro pleť. Je to čistý gel z Aloe Vera průsvitné lehké konzistence, který pomáhá vyživovat a uzdravovat pokožku živinami z Aloe Vera.

Působí jako sérum a lze jej použít po pleťovém toniku, pod masku nebo krém proti vráskám. Po aplikaci pleťového gelu je dobré hydratovat pleť denním/ nočním krémem nebo krémem proti vráskám.

Obsah balení 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: